Renginių akimirkos

Laisvės gynėjų dienos proga – edukacija „Leonardo Grigonio pamoka“ Sėlynės bibliotekoje

Prasidėję 2018 – metai – Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio metai. Minėdami šią istoriškai svarbią datą norime, kad kiekvienas rastume savo ryšį, asmeninę istoriją, savo šventės emociją ir tradiciją. Visos šimtmečio veiklos susilieja į tris veiklos kryptis, kurios kviečia Pažinti, Švęsti ir Kurti.

Skaityti daugiau...

Sausio 13-oji Panemunyje

Laisvė“

„Tą naktį prie Vilniaus televizijos bokšto žuvo 14, buvo sužeista apie 700 žmonių...“

Skaityti daugiau...

Aleksandravėlėje Sausio 13-ajai – ne tik Laisvės liepsnelės!

Sausio 13 d. 11.30 val. į Aleksandravėlės biblioteką rinkosi klubo „Darbščiosios rankelės“ nariai edukacijai „Saugūs aksesuarai“.

Skaityti daugiau...

Anzelmo Matučio kūrybos skaitymai Ragelių kaimo bibliotekoje

Šiais metais minimos lietuvių vaikų literatūros kūrėjo Anzelmo Matučio 95-osios gimimo metinės.

Skaityti daugiau...

Kalėdų laukimas su vaikučiais

Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos vaikų ir jaunimo skyrius gruodžio mėnesį pakvietė savo skaitytojų ir bibliotekos partnerių Rokiškio mamų klubo narių šeimas į adventinį renginį „Laukiame šventų Kalėdų“.

Skaityti daugiau...

Ragelių bibliotekos vakaronė ,,Senuosius palydint - Naujuosius sutinkant“

Gruodžio 31 d. Ragelių bibliotekoje vyko vakaronė „Senuosius palydint-Naujuosius sutinkant“.

Skaityti daugiau...

Knygų Kalėdos Verksnionių kaimo bibliotekoje

„Knygų Kalėdoms“ Verksnionių biblioteka pasipuošė netradicinėmis eglutėmis. Visą gruodį vaikai gamino eglutes iš popieriaus, kankorėžių, siūlų, sagų, audinių ir kitų medžiagų.

Skaityti daugiau...

Kūrybinė popietė „Kalėdiniai rankdarbiai“ Suvainiškio bibliotekoje

Sutikim džiaugsmą, tieskime į Jį rankas,

Nors ne visada bus tokios dienos,

Ir laimė neaplenks, nenusigręš,

Ateis ji pas kiekvieną.

Skaityti daugiau...

Advento vainikas pynimas ir „Knygų Kalėdos“ Laibgaliuose

Advento laikotarpiu Laibgalių bibliotekoje vyko advento vainiko pynimo pamokėlė. Susirinkusioms moterims patarimus dalino ir mokė Edita Bajorienė.

Skaityti daugiau...

Jau Kalėdos ant nosies! – Aleksandravėlės kaimo bibliotekoje

Gruodžio mėn. 9 d. Aleksandravėlės bibliotekoje vyko edukacija „Jau Kalėdos ant nosies!“. Taip, Kalėdos jau ant nosies, o mes, biblioteka, dar neturim eglutės!?

Skaityti daugiau...

Edukacinės dirbtuvės „Kalėdinis atvirukas“ Kavoliškio bibliotekoje

Kasdienybės šurmulys kartais nuščiūva ir liekame vieni su savo vidumi, savo siela. O kai kas turime per daug laiko arba neretai sunkiai prispaudžia šiokiadienių rutina ar minčių našta. Tada kaip oro reikia meno terapijos žmogui, pavargusiam nuo nesibaigiančių darbų.

Skaityti daugiau...

Kavoliškio bibliotekoje popietė „Balto angelo palinkėjimas“

Kuo arčiau žiema, tuo niūresnės dienos. Nespėja išaušti ir vėl temsta. Gamta apmirė ir sustingo laukime. Keistas jausmas apima žmones, atrodo, kad saulė nusileis ir daugiau nepasirodys. Bepigu mums, žinantiems, kas darosi gamtoje, stebėti viską ramia širdimi.

Skaityti daugiau...

Susitikimas su aktore Doloresa Kazragyte Pandėlio miesto bibliotekoje

Ketvirtadienio popietę pandėliečiai skubėjo į biblioteką.Juk į mūsų miestelį atvyko ne eilinis svečias, o iškili asmenybė – Doloresa Kazragytė. Pandėliečiai ir artimiausių kaimelių žmonės, kuriems kultūra dar yra suprantama ir svarbi, nenorėjo praleisti progos pamatyti bei išgirsti aktorės žodį.

Skaityti daugiau...

Advento vakaronė Žiobiškyje

Štai ir vėl baigiasi metai. Šviesos laikas trumpėja ir žaisminga rudens spalvų paletė jau praeityje. Paniurusių ir vėjuotų dienų apsupti mes ieškome šilumos ir jaukumo, ieškome ramybės, šviesos ir saugumo.

Skaityti daugiau...

Skemų bibliotekoje – edukacinė popietė

Lapkričio 15 d. vyko edukacinė popietė „Proginių atvirukų gamyba“.

Skaityti daugiau...

Adventinei nuotaikai praskaidrinti! - Aleksandravėlės kaimo bibliotekoje

Gruodžio mėn. 2 d. į Aleksandravėlės biblioteką rinkosi labai maži vaikai, jau mokiniai, jaunimas ir suaugę. Šiandien čia vyko jau tradicine tapusi adventinė edukacija. Per vienas edukacijas bibliotekos vartotojų,norinčių papuošti šv. Kūčių, Kalėdų stalą daugiau, per kitas- mažiau.

Skaityti daugiau...

Martynonių bibliotekoje popietė skirta Maironio 155 gimimo metinėms paminėti

Pirmą žiemos šeštadienį į Martynonių biblioteką rinkosi Lailūnų ir aplinkinių kaimų gyventojai. Atvyko svečiai iš Pasvalio raj. Pušaloto kultūros skyriaus ir  Pušaloto bibliotekininkė Vera Mašalienė.

Skaityti daugiau...

Šventinė popietė Konstantinavoje

Minėdama suaugusiųjų mokymo savaitę „Mokymosi galia ir žavesys“ Konstantinavos biblioteka pakvietė gyventojus į tradicinę priešadventinę popietę. Šių metų popietės tema „Mūsų margi rūbai, sveiki valgiai tau, gimtine Lietuva“.

Skaityti daugiau...

Sėlynės bendruomenės pagarba istorijai

2016 m. vasario 16d. Sėlynės bendruomenės pastangomis atidengtas paminklas kraštiečiui, mokytojui, Lietuvos Laisvės kovų sąjūdžio 1949 m. vasario 16-osios deklaracijos signatarui Leonardui Grigoniui - Užpaliui šiandien tampa gyva istorine atmintimi ir traukos vieta.

Skaityti daugiau...