Renginių akimirkos

Kavoliškio bibliotekoje popietė - „Ketvirtasis pasaulis“

Spalio 17 dieną Kavoliškio bibliotekoje vyko popietė „Ketvirtasis pasaulis“ – skirta tarptautinei kovos su skurdu dienai.

Skaityti daugiau...

Paskaita Kavoliškio bibliotekoje „Plak ...širdele plak...“

Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centras primena, kad kasmet nuo 1999 metų visame pasaulyje rugsėjo 29 dieną Pasaulinės širdies federacijos iniciatyva minima Pasaulio širdies diena.

Skaityti daugiau...

Popietė, skirta Europos kalbų dienai Kavoliškio bibliotekoje

„Tas, kuris nemoka nė vienos užsienio kalbos, nesupranta ir savosios.(„Wer fremde Sprachen nicht kennt, weiss nichts von seiner eigenen), - sakė didysis vokiečių rašytojas, romanistas, humanistas, politikas, mokslininkas ir filosofas Johanas Volfgangas Getė (Johann Wolfgang von Goethe).

Skaityti daugiau...

Piešinių piešimo konkursas „Mano geriausias draugas“ Kavoliškio bibliotekoje

„Piešinys – tai langas į vaiko sielą“, – rašo prancūzų psichologė Nicole Bedar. Simbolių ir vaizdinių kalba jis gali suteikti mums nepaprastai daug informacijos apie mažojo jausmus, džiaugsmus ir išgyvenimus, esamas ar iškilsiančias psichologines problemas.

Skaityti daugiau...

Suvainiškio bibliotekoje – „Pražydęs batas rudenio gėlėm!“

Biblioteka yra kiekvienos bendruomenės informacijos, mokymosi, švietimo ir kultūros bendruomenės centras, suteikiantis galimybes bei informacijos išteklius visiems ir kiekvienam sužinoti, mokytis, dirbti, kurti ir gyventi.

Skaityti daugiau...

Literatūros popietė „Spalvos rūbų ir kalbos mūs gimtosios Lietuvos“ Konstantinavos bibliotekoje

Gimtųjų žodžių apkabintas
Aš gyvas kalboje
Sakau: esi man kaip žibintas
Pasaulio tamsoje.

Skaityti daugiau...

Pasivaikščiojimas iškilių žmonių takais

Vykusios tradicinės „Auksinės žuvelės „šventės metu Antanašės filialo vyresn. bibliotekininkė Ritė Gernienė pakvietė antanašiečius ir svečius į naujo Rokiškio krašto kultūros žurnalo „Prie Nemunėlio“ pristatymą.

Skaityti daugiau...

Kavoliškio bibliotekoje viešnagė

Rugsėjo 27 dieną Kavoliškio bibliotekoje svečiavosi Skemų socialinės globos namų gyventojai ir kartu atvykę užimtumo specialistai: Irena Balčiūnienė, Kristina Miškeliūnienė, Lina Semeniukienė, Žana Kaladienė, ir Zenonas Žekas.

Skaityti daugiau...

Teatralizuotas spektaklis Kavoliškio bibliotekoje

Rugsėjo 21d. 12 val. į biblioteką rinkosi Kavoliškio mokyklos – darželio vaikai, mokytojos, svečiai.

Skaityti daugiau...

Akcija „Knygelių gydymas“ Kavoliškio fil. bibliotekoje

Nušvito spalvingas ruduo. Medžiai nusidažė įvairiomis spalvomis. Tačiau už lango lyja ir lyja. Kieme pilna balučių. Rytas tamsus ir šaltas. Niūru.

Skaityti daugiau...

Paskaita – diskusija „Iš problemos - į sprendimą“ Sėlynės bibliotekoje

Rugsėjo 19 dieną Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Sėlynės filiale vyko paskaita – diskusija „Iš problemos – į sprendimą“.

Skaityti daugiau...

Obelių miesto bibliotekoje teatrinė edukacija „Lėlių teatro magija“

Lėlių teatro magija“

Lėlių teatro magija“ – tai įdomus, magiškas ir informatyvus kūrybinis projektas apie lėlių teatrą, kurio bendraautoriais tampa jo dalyviai.

Skaityti daugiau...

Netradicinis N. Blaževičiūtės knygelės „Mįslių karusėlė“ pristatymas!

Ruduo – medžių lapai maino spalvas, blyksteli keletas saulutės spindulių ir vėl aptemsta dangus.

Skaityti daugiau...

Knygų dovanojimo šventė

Rugsėjo 14d. Vakar Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje vyko labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ iniciatyvos įgyvendinimas, dovanojant rajono bibliotekoms bei švietimo įstaigoms suformuotas „Vaikų bibliotekėles 2017“, kurias sudarė sudarė 18 lietuvių autorių knygų, iš viso – 70 knygų rinkinių.

Skaityti daugiau...

Kavoliškio bibliotekoje rudeniniai pasakų skaitymai

Sugrįžome visi visi ir dar daugiau, į darželius ir mokyklas, nes padūkėlis rugsėjo vėjas nupūtė mūsų margaspalvę maloningąją vasarą.

Skaityti daugiau...

Pirmokų pažintis su Kavoliškio biblioteka

„Niekas kitas taip nesužadina ir neugdo vaiko vaizduotės, kaip knyga. Pamatykime džiaugsmą vaiko akyse, kai jis perskaito pirmąjį žodį ir į rankas pasiima pirmąją knygutę.”

(Astrida Lindgren)

Skaityti daugiau...

Ričardo Gavėnavičiaus darbų paroda Salų kaimo bibliotekoje

Rugsėjo 8d. 16 val. Salų bibliotekoje atidaryta kandidato į tautodailininkų gretas tapytojo rokiškėno Ričardo Gavėnavičiaus darbų paroda.

Skaityti daugiau...

Ragelių kaimo šventė

Rugsėjo 3d. per Pijaus X atlaidus Rageliuose vyko jubiliejinė kaimo šventė ,,Rageliams – 450“. Į renginį sugužėjo virš šimto kraštiečių, išsibarsčiusių po visus Lietuvos kampelius.

Skaityti daugiau...

Skemų kaimo šventė

Rugsėjo 8d. vyko Skemų kaimo šventė. Į ją buvo pakviesta daug svečių iš rajono savivaldybės, kelininkai, buvę kaimo gyventojai.

Skaityti daugiau...